У Тимошенко показали, як слідчий сам запросив її на вечірній допит

Четвер, 13 січня 2011, 17:15

Заяви Генпрокуратури про затягування Юлією Тимошенко часу на допитах є безпідставними.

Про це "Українській правді" заявила прес-секретар Тимошенко Марина Сорока, коментуючи звинувачення ГПУ на адресу Тимошенко в затягуванні з приходом до слідчих і перебуванням у Генпрокуратурі.

"Я не розумію таку заяву Генпрокуратури, тому що повістку Тимошенко отримала 5 січня. У цій повістці було зазначено час – 15 година", - сказала вона.

"Тому такі заяви – безпідставні, безґрунтовні і непрофесійні", - додала Сорока.

На підтвердження своїх слів Сорока передала "Українській правді" копію повістки слідчого ГПУ, у якій зазначено, що Тимошенко викликають на 15 годину четверга.

 

Крім того, вона наголосила, що прес-служба ГПУ розповсюджує інформацію про те, що Тимошенко викликають до Генпрокуратури не через виплату пенсій за рахунок "кіотських грошей", "хоча в тексті постанови про притягнення Тимошенко в якості обвинуваченої по кримінальній справі йдеться про використання для виплати пенсій грошей, отриманих Україною від продажу квот на викиди парникових газів".

Сорока також вкотре спростувала заяву Генпрокуратури про те, що 30 грудня Тимошенко за власним бажанням 11,5 годин була на допиті.

"На відео, записаному під час допиту і в протоколі допиту, зафіксовано кілька подань Тимошенко з проханням зробити перерву до наступного ранку, тобто до 31 грудня. Нагадаю, що Юлія Володимирівна отримала відмову у перерві та без води і їжі перебувала на допиті 11,5 годин", - заявила вона.

Як відомо, у ГПУ заявили, що 13 січня, замість того, щоб з’явитися до слідчого зранку, Тимошенко повідомила, що зможе прибути лише на 15 годину.

На переконання ГПУ, "у такий спосіб вона (Тимошенко) знову намагається затягнути час перебування у Генеральній прокуратурі, особливо у передсвятковий вечір, зловживаючи увагою громадськості задля власного "самопіару".

Українська правда

powered by lun.ua