Янукович не хоче, щоб в Азарова крали з-під носа

П'ятниця, 14 січня 2011, 12:09

Президент Віктор Янукович вимагає від прем’єр-міністра Миколи Азарова забезпечити ефективний контроль за використанням державних фінансів.

Про це глава держави заявив під час засідання Керуючої ради Комітету з економічних реформ, яке проходить у п'ятницю у Києві, повідомляє УНІАН.

Янукович підкреслив, що відповідальність за ефективне використання державних фінансів покладене на чиновників усіх рівнів.

Тому, Миколо Яновичу, я неодноразово казав про те, що коли ми постфактум розбираємося у порушеннях, які були в системі бюджетній – це виглядає так, що ми не контролюємо своєчасно цей процес", - звернувся президент до прем’єр-міністра.

"Нам треба робити упереджувальні дії: контролювати впродовж фінансового року не тоді, коли вкрали вже кошти, а потім ми їх шукаємо, як, на прикладі минулого року, за кордоном, витягуємо, і не завжди нам це вдається, а інколи це роками продовжується", - зауважив Янукович.

Як наголосив президент, "можна навести багато прикладів того, скільки за роки Незалежності було виведено з України коштів і не повернуто державі".

powered by lun.ua