Міліція затримала ще двох "сікачів" голови Сталіна

Вівторок, 18 січня 2011, 17:33

Правоохоронці 17 січня, затримали ще двох членів Всеукраїнської організації "Тризуб" - Олексія Зануду (Обухів, Київська обл.) та Віталія Вишнюка (Харків).

Про це УНІАН повідомила представник Всеукраїнської організації "Жіноча Січ" Тетяна Тарасенко.

 Таким чином, за інформацією Тарасенко, на сьогодні у відділеннях міліції перебувають загалом дев`ять представників ВО "Тризуб".

Крім затриманих 17 січня, в Івано-Франківську під арештом перебувають Андрій Стемпіцький та Степан Бичек, у Запоріжжі – Роман Хмара, Пилип Таран, Василь Лабайчук, Євген Андрющенко, у Кіровограді – Максим Кушнір.

За словами представника "Жіночої Січі", всі затриманні проходять у справі про пошкодження бюсту Сталіну 28 грудня, коли йому було відрізано голову.

Тарасенко також зазначила, що до "тризубівців" Хмари та Лабайчука, які перебувають у районних відділеннях Запоріжжя, досі не допускають адвокатів, які могли б надати юридичну допомогу.

За словами представника "Жіночої Січі", на запорізьких адвокатів "чиниться тиск з боку так званих правоохоронних органів, аби захисники не брали на себе ведення справи "Тризубу".

"Відомо, що хлопці перебувають у важких умовах ув’язнення - голодні та в чужому легкому одязі, який їм надала міліція. Їхні речі, одяг конфісковані повністю", - зазначила Тарасенко.

powered by lun.ua