Герман набивається на ефір Тимошенко

П'ятниця, 28 січня 2011, 13:05

Заступник глави адміністрації президента Ганна Герман поки що не отримувала запрошення на ефір телепрограми "Шустер Live", але готова подискутувати з Юлією Тимошенко.

Про це Герман заявила в коментарі ІМК.

"Якщо Тимошенко готова до дискусії у прямому ефірі, я завжди прийму це і завжди знайду час. Думаю, що вона не повинна ховатися від такої дискусії, а має чесно, на рівних умовах, на рівно виділеному часі поговорити про те, що турбує нас і суспільство. Якщо вона готова до такої дискусії, я готова стати поруч з нею біля мікрофону", – повідомила Герман.

Заступник глави адміністрації президента також зазначила, що у владі вже давно чекали від колишнього прем’єр-міністра подібної дискусії.

Герман переконує, що Тимошенко "хоче сама стати біля мікрофону, відговорити своє і побігти, вона не хоче нікого чути, не хоче нікому відповідати і вести у прямому ефірі чесну і відверту дискусію".

"Люди мають бачити, хто є хто, хто має рацію, а хто помиляється. А для цього потрібні рівні умови. Скажімо, п’ять хвилин – Юлія, п’ять – опонент. Ще п’ять хвилин – Юлія, ще п’ять – хтось іще. Я готова стати таким опонентом. Але я знаю, що Юлія Тимошенко зі мною такої дискусії уникає під різними приводами", – підсумувала Герман.

powered by lun.ua