Депутати вирішили "помучити" Табачника замість Азарова

4 перегляди
Понеділок, 28 лютого 2011, 13:32

Депутати вирішили заслухати у п’ятницю в Верховній Раді міністра освіти, науки, молоді й спорту Дмитра Табачника.

Відповідну пропозицію вніс на погоджувальній раді депутат НУНС Микола Мартиненко.

Перед цим у понеділок вранці голова Верховної Ради Володимир Литвин попросив опозицію відмовитися від ідеї щодо звіту в п’ятницю голови уряду Миколи Азарова.

Спікер нагадав, що за регламентом звіт прем­­’єр-міністра відбувається за спеціальною процедурою.

"Тому я просив би на цьому не наполягати. Але прем’єр-міністр і члени Кабінету міністрів, я сподіваюся, як ми і домовлялися, будуть присутні. Хай Кабінет міністрів визначиться, хто буде відповідати, а якщо питання буде прямо адресуватись прем’єр-міністру чи іншим членам уряду – буде можливість це питання поставити", - заявив Литвин.

Він запропонував перші півгодини запитань до уряду в п’ятницю присвятити відповідям на письмові запитання, а другу – на усні адресні запитання.

Литвин зазначив, що на п’ятницю також запланований звіт тимчасової слідчої комісії щодо випадків цензури у ЗМІ, однак ТСК не готова його представити, оскільки не отримала інформації з цього приводу від Міністерства внутрішніх справ і Генеральної прокуратури.

Відтак депутати вирішили заслухати представників МВС та Генпрокуратури, що дозволить комісії підготувати остаточний звіт.

"Українська правда"

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua