КУЧМА: Я НЕ ВІДЧУВАЮ ПРОВИНИ

Середа, 23 березня 2011, 09:55

Екс-президент Леонід Кучма заявляє про свою непричетність до вбивства Георгія Гонгадзе.

Про це він сказав перед допитом у Генпрокуратурі.

"Я спокійний, тому що я не відчуваю за собою провину", - сказав Кучма.

"Я був 10 років в умовах жорстокого пресу, але сьогодні я морально готовий пройти всі муки пекла, щоб всі знали, що я зробив для країни, а чого я не робив взагалі", - додав він.

"Я вчора дивився по "5 каналу", як я рівно п'ять років тому сказав, що це була жахлива провокація проти України і проти президента. Я на цих позиціях стояв і буду стояти", - зазначив Кучма.

На питання, чи бачить він політичну складову у порушенні кримінальної справи, екс-президент відповів: "Можна висувати багато версій і передумов, але я вважаю некоректно саме мені коментувати це під таким кутом. Я думаю, що у журналістів буде багато інформації".

Відповідаючи на питання, чи знає він за якою статтею його звинувачують, Кучма заявив: "Я не вникав у суть справи. Я погано знаю Кримінально-процесуальний кодекс. Але наскільки я розумію, там щось про перевищення службових повноважень та зловживання владою".

На питання, чи говорили йому його адвокати, що ці статті мають термін давності, який вже минув, Кучма відповів: "Адвокати можуть говорити все що завгодно. Я б хотів мати прямий діалог зі слідством".

Крім того, Кучма прокоментував питання, як сприйняли порушення справи щодо нього його рідні: "Ви знаєте, я можу сказати, що моя дружина довгі роки не спить без снодійного. Мабуть, батьки заклали мені гарні гени, але людський організм не безкінечний".

Як відомо, перший заступник генпрокурора Ренат Кузьмін підтвердив порушення кримінальної справи щодо Кучми за статтею "перевищення влади" і віддання незаконного розпорядження керівництву МВС, що призвело до вбивства Гонгадзе.

ФОТОРЕПОРТАЖ з-під Генпрокуратури дивіться тут.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: