Український МЗС наїхав на колишню персону нон грата з Росії

П'ятниця, 25 березня 2011, 10:17

МЗС критично оцінює заяви депутата Держдуми Росії Костянтина Затуліна щодо антиросійської пропаганди в ток-шоу Савіка Шустера.

Про це Українській правді заявив керівник інформаційного департаменту МЗС Олег Волошин.

"У МЗС вважають, що такі заяви Затуліна та його критика УТ-1 та найпопулярнішого в  Україні ток-шоу є необґрунтованою та спрямована на отримання дешевих дивідендів за рахунок антиукраїнської риторики", - заявив Волошин.

Він додав, що будучи прес-аташе українського посольства в Москві, він регулярно проводив моніторинг російського телепростору.

"Можна стверджувати, що саме Затулін на різних російських телеканалах займався пропагуванням антиукраїнських настроїв. І завдяки зусиллям таких як він, був момент, коли майже половина росіян за даними соціологічних опитувань розглядали відносини з Україною як ворожі чи недружні", - зазначив Волошин.

Водночас він зазначив, що "в Україні є політичні сили, які ведуть свої діяльність на антиросійській риториці, і в рамках свободи слова вони дійсно мають доступ до свободи слова, в том числі і до ток-шоу".

"Але в той же час, в Росії були і є політики, які роками робили собі кар'єру на нападках на українську державність, критиці української незалежності і всього українського. Одним з таких політиків як раз і є Костянтин Затулін", - сказав він.

Як відомо, під час президентства Віктора Ющенка Затуліну було заборонено в'їзд на територію України через його антиукраїнську риторику.

Однак, Затуліну зняли обмеження на в'їзд в Україну вже на інавгурацію Віктора Януковича.

Українська правда

"Українська правда" в Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування