Редактора "Газети по-київськи" виживають із газети Коломойського

Вівторок, 29 березня 2011, 14:22

Головному редактору "Газети по-київськи" Сергію Тихому пропонують піти у відпустку в обмін на розблокування ситуації з виданням.

За інформацією "Газети по-київськи", таку пропозицію йому зробили в суботу, 26 березня, неофіційні куратори "Медіагрупи "ПресЦЕНТР" і, зокрема, даної газети.

Через посередника Тихому запропонували призначити тимчасового виконувача обов’язків головного редактора й піти у відпустку до 11 квітня - дати чергових зборів учасників ТОВ "Видавництво "ПресЦЕНТР".

"В обмін на це обіцяно відновлення фінансової діяльності підприємств і розблокування друку "Газети...", - говориться в повідомленні.

Колектив редакції вважає цю пропозицію неприйнятною і спрямованою на те, щоб "відокремити колектив від його керівника й завадити участі Сергія Тихого в прямих переговорах із інвестором".

Тихий відмовляється виконати передані йому ультимативні вимоги.

"17 березня йому вже пропонували негайне розблокування газети й виплат заборгованостей із зарплати в обмін на заяву про ухід із 11 квітня. Генеральний директор заяву написав, але інша сторона своїх обіцянок не виконала", - говориться в повідомленні.

У зв'язку з цим, Тихий через газету офіційно повідомляє, що він відкликає свою заяву про ухід із 11 квітня, написану ним 17 березня і передану посереднику.

"Ми наполягаємо на тому, що розблокування фінансової діяльності підприємства, погашення заборгованостей із зарплати, поновлення друку газети має бути зроблено негайно й без висування будь-яких попередніх умов", - заявляє трудовий колектив "Газети по-київськи".

"Ми вимагаємо негайного початку прямих переговорів колективу на чолі з генеральним директором і головним редактором Газети Сергієм Тихим із інвестором", - говориться в повідомленні.

Колектив "Газети по-київськи" зазначає, що внаслідок двотижневого невиходу "Газети по-київськи" підприємства мадіагрупи, "а, отже, інвестор, уже втратили на неукладених і розірваних контрактах близько 3,8 млн. грн.".

"Це зайвий раз доводить, що жодного стосунку до комерції те, що відбувається, не має, всі спроби перевести конфлікт в економічну площину заздалегідь приречені на провал. Журналістам найпопулярнішої столичної міської газети намагаються показати їхнє місце в суспільному устрої, як воно уявляється деяким людям", - заявляє колектив.

"Ми протестуємо, і наш протест наростатиме", - наголошують у газеті.

Як відомо, "Газета по-київськи" 11 березня перестала друкуватися. Колектив заявив про тиск.

Президент Віктор Янукович заявив про неприйнятність втручання в редакційну політику і закликав власника й колектив "Газети по-київськи" зробити все для вирішення конфліктної ситуації в цьому виданні.powered by lun.ua