Азаров погрожує керівникам ЖЕКів відповідальністю

1 перегляд
Вівторок, 12 квітня 2011, 11:25

Уряд доручив перевірити обґрунтованість тарифів на послуги житлово-комунального господарства.

Відповідне доручення прем’єр Микола Азаров дав керівнику Державної фінансової інспекції Петру Андрєєву, повідомляє прес-служба Кабміну.

Зокрема, він доручив протягом тижня надати уряду розширену інформаційно-аналітичну довідку щодо результатів перевірок обґрунтованості тарифів на послуги ЖКГ.

Водночас ревізори мають подати пропозиції "щодо заходів реагування" у випадках, коли порушено принцип економічної обґрунтованості призначення тарифів.

На переконання Азарова, "треба принципово виключити можливість такої ситуації, коли громадяни оплачують безгосподарність та неіснуючі послуги".

"Відповідальність за необґрунтоване завищення тарифів повинні нести керівники комунальних підприємств – як за завдання матеріальної шкоди споживачам комунальних послуг", - сказано у повідомленні.

Також Азаров доручив міністерству регіонального розвитку "запропонувати механізм щоквартальних публічних звітів житлово-експлуатаційних організацій про витрачання коштів, сплачених громадянами за житлово-комунальні послуги".

"Результати таких звітів мають впливати на оцінку роботи керівників відповідних підприємств та визначати: чи продовжувати з ними контракти. Така норма має бути додана до контрактів", - сказано у повідомленні.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua