Луценко вимагає пустити дружину, інакше не прийматиме ліки

П'ятниця, 13 травня 2011, 18:25

Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко готовий відмовитися від ліків, якщо до нього не пускатимуть дружину.

Про це повідомляє прес-служба "Народної самооборони".

В прес-службі повідомили, що Генпрокуратура встановила часове обмеження - з 13.45 до 15.40 - для зустрічі із чоловіком дружині екс-міністра в п’ятницю.

Ірина Луценко повідомила, що слідчий Генпрокуратури, в порушення статті 48 Кримінально-процесуального кодексу України, видає "дозвіл на побачення з чоловіком виключно на один вказаний у дозволі день".

Окрім того, у дозволі вказується, що допуск захисника надається виключно "за умови погодження з медичними працівниками, керівництвом конвойного полку служби міліції і виконання вимог інструкцій щодо охорони взятих під варту осіб".

Аби дочекатися такого "широкого жесту", дружині доводиться добу чекати, поки "незалежний працівник прокуратури" слідчий Войченко узгодить дане питання із власним керівництвом.

Окрім того, в інструкції для побачень вказано, що "відповідно до висновків лікарів тривале побачення може негативно вплинути на стан здоров’я підзахисного".

"Невже побачення із дружиною у палаті, яку охороняють двадцять замаскованих "беркутівців", є загрозою життю?", - обурилася Ірина.

В свою чергу Луценко заявив, що у разі, якщо в п’ятницю його дружина і захисник Ірина Луценко не отримає дозвіл на побачення із ним у суботу, неділю та понеділок, він відмовиться не лише від вживання води, але й від усіх медичних процедур - ліків, крапельниць та консультацій лікарів.

Як відомо, раніше міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов заявив, що захисникам Луценка і його дружині надана можливість у будь-який час його відвідувати і захищати його інтереси.

Українська правдаpowered by lun.ua