Азарова й Литвина в Каневі освистали й назвали рабами

15 переглядів
Неділя, 22 травня 2011, 14:26

Близько сотні активістів ВО "Свобода" засвистали прем’єра Миколу Азарова і спікера Володимира Литвина під час урочистих заходів у Каневі.

Активісти "Свободи" почали скандувати "Ганьба!" і "Геть моськовського попа!", оскільки богослужіння на могилі правила УПЦ Московського патріархату, передає УНІАН.

Крім того, після закінчення церемонії покладання квітів і виступів Азарова та Литвина один з прихильників "Свободи" підбіг до мікрофону і вигукнув: "Перед вами виступали раби, підніжки, грязь Москви". Після цього мікрофони були вимкнені.


Сутичок зафіксовано не було. Офіційну делегацію і "свободівців" розділяв кордон міліції. Після від`їзду прем`єра і спікера представники "Свободи" почали своє покладання квітів до могили Шевченка.

Азаров під час брифінгу не став коментувати цей інцидент. "Коментувати те, що тут звучало, безглуздо. Це абсолютно безглуздо. Ті, хто під час літії вигукував образливі гасла, ну, тут навіть коментувати не потрібно", - сказав він.

Водночас радник президента з гуманітарних питань Ганна Герман, виступаючи на церемонії покладання квітів до могили Шевченка, зазначила: "Пробач, що не дали помолитися в спокої і гідності за пам’ять твою. Пробач їм, бо вони не знають, що творять, бо вони не знають, великий Тарасе, що тебе ніхто не приватизував, що ти геній, Кобзар і поводир для всього народу".

Під час її промови представники "Свободи" та інших партій вигукували "Ганьба!".

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua