Яценюк хоче за стіл переговорів

Субота, 18 червня 2011, 16:14

Опозиція має об’єднати зусилля на виборах-2012 для протистояння фальсифікаціям і формування в новому парламенті демократичної більшості.

Про це заявив лідер партії "Фронт змін" Арсеній Яценюк на прес-конференції у Львові в суботу, повідомляє прес-служба партії.

"Партія "Фронт змін" готова провести консультації з іншими політичними силами, готова допомагати партіям демократичного табору захистити результат на виборах для того, щоб у стінах українського парламенту після виборів 2012 року з'явилась демократична більшість", - зазначив він.

За його словами, об'єднання в одну партію всіх опозиційних сил не є реальним і доцільним.

"Але всі, хто проти чинної влади, її курсу і провладної Партії регіонів, здатні об'єднати свої зусилля на парламентській кампанії 2012року. Важливо, щоб ми не спалили мости перед цією кампанією, тому що у новому парламенті у нас можуть бути серйозні альянси між демократичними силами", -додав він.

"Я готовий сісти за стіл переговорів. Ми маємо прописати правила і умови для координації дій тих опозиційних партій, які мають актив, підтримку людей, мажоритарних кандидатів, ідею та ідеологію і можливість перемогти. Ми готові поступитися чимось, ми готові до компромісу для того, щоб у Верховній Раді була сформована демократична, а не пропрезидентська більшість", - заявив Яценюк.

Сьогодні, підкреслив Яценюк, жодна з опозиційних політичних сил не зможе отримати більшість у парламенті.

"Якщо опозиція не зможе об’єднати дії перед виборами, у наступній Верховній Раді вона буде обмежена максимум ста депутатами. Це буде резервація опозиції, така, знаєте, дозволена форма опозиційної діяльності", - зазначив лідер "Фронту змін".

За його словами, якщо не буде координації дій опозиції на парламентських виборах, то, наприклад, на мажоритарних округах виграватиме ставленик влади: "Висунемо ми свого кандидата на мажоритарному окрузі, висуне ще одна опозиційна політична сила, і виграє третій кандидат. Нібито незалежний, а насправді - від Партії регіонів".

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: