"Наша Україна" просить українців не піддаватись на провокації

Понеділок, 20 червня 2011, 11:11

"Наша Україна" закликає всю громадськість України 22 червня не піддаватися на провокацій розколу.

Про це йдеться у повідомленні, поширеному в понеділок.

"Напередодні 22 червня "Наша Україна" закликає всю громадськість України до мудрості і зваженості проти будь-яких, інспірованих ззовні провокацій", - сказано в повідомленні.

"Як єдиний народ, ми маємо бути разом. І в цьому головна запорука, що окупація і тоталітарне минуле ніколи не повторяться", - наголошується у документі.

"Разом ми маємо відкинути інспіровані спроби протиставити українських людей і відхилити спроби нав’язати нашому народу брехливі сталінські тлумачення історії Другої світової війни", - додає "Наша Україна".

Наша Україна нагадує, що 70 років тому "дві тоталітарні імперії, які до цього були союзниками, розпочали війну за панування над світом".

"Наш народ опинився на лінії вогню між двома агресорами, став заручником цієї війни і заплатив за свою свободу жахливу ціну в 10 млн. людських життів. Пам’ять про ці жертви є для нас святою.", - сказано в повідомленні.

"Нас має об’єднати усвідомлення визначальної ролі Українського народу у здобутті перемоги у Другій світовій війні", - додається в документі.

"Нас має об’єднати розуміння того, що лише власна держава здатна захистити і вберегти наш народ від зовнішніх агресорів і провокаторів, чиї імперські амбіції несуть загибель мільйонів", - вважає Наша Україна.

Також партія нагадує про рішення Парламентської асамблеї ОБСЄ від 1 липня 2009 року, яким сталінізм прирівнюється до нацизму. На думку "Нашої України" це також має об'єднати українців.

Українська правда

 

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування