Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

Тягнибок впевнений, що з нього роблять "страшилку" спеціально

Понеділок, 20 червня 2011, 20:29

Лідер "Всеукраїнської організації "Свобода" Олег Тягнибок упевнений, що його партію перетворюють на "страшилку" спеціально.

Про це він сказав в інтерв'ю російському журналу "Огонек", відповідаючи на запитання, як він ставиться до того, що його і його партію перетворюють на страшилку, якою лякають українських виборців.

"Це марення! Це політтехнології, які використовують проти мене. Факти говорять про зворотнє", - заявив Тягнибок.

"Нещодавно проводили соціологічне дослідження в Донбасі, тобто на тій території, яку, за вашими словами, повинні лякати "Свободою". Там було питання, за кого б ви за жодних обставин не проголосували? Цікаві дані: "Свобода" - 16% , Янукович - 15%, проти Тимошенко - 43%. Це факт. Не такий страшний вовк, як його малюють", - зазначив політик.

Лідер "Свободи" уточнив, що в його партії "акцій національного характеру і соціального характеру" проходять "абсолютно порівну".

"Що стосується політики і націоналізму, то в Україні є багато різних націоналістичних угруповань, більш радикальних, ніж наша партія", - заявив Тягнибок.

"Свобода" - це політична сила, яка офіційно зареєстрована Міністерством юстиції, у якої більше 2 тисяч депутатів в різних регіонах країни", - додав він.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: