Мельниченко не довів "крайню необхідність" - адвокати

Середа, 22 червня 2011, 21:53

Колишній майор Микола Мельниченко в суді не навів жодних аргументів на користь "крайньої необхідності" своїх дій.

Про це повідомили адвокати екс-президента Леоніда Кучми Сергій Ульянов і Віктор Петруненко, повідомляє прес-служба Кучми.

Як відомо, у середу Печерський районний суд Києва почав розгляд їх скарги на постанову Генпрокурора від 1 березня 2005 року про закриття кримінальної справи проти Мельниченка.

На думку адвокатів, кримінальна справа проти Мельниченка була закрита незаконно, адже, "навіть, не було проведено жодного допиту самого Мельниченко, а саме допит є джерелом доказів по справі".

"Також не були витребувані записи, які він здійснював у кабінеті президента, не проведено жодної очної ставки, які є обов’язковими у разі наявності протиріч у показах свідків", - зазначається в повідомленні.

Адвокати вважають, що Мельниченко "здійснював запис у кабінеті президента заздалегідь сплановано, таємно, тривалий час та із застосуванням спеціальної техніки, а тому визнати їх діями у стані крайньої необхідності неможливо".

"Ми вкотре побачили, що Мельниченко немає жодних аргументів на користь крайньої необхідності своїх дій", - зазначає Петруненко.

"Я впевнений, що тільки скасування постанови про закриття кримінальної справи відкриє перед прокуратурою можливість для з’ясування всіх обставин за яких виник "касетний скандал", - додав він.

Як відомо, у четвер о 9.00 ранку суд оголосить своє рішення щодо цієї справи.

Українська правдаpowered by lun.ua