Герман очікувала, що Януковича зустрінуть у Страсбурзі по-іншому

Четвер, 23 червня 2011, 18:38

Опозиція перебільшує інтерес європейських політиків до кримінальних проблем Юлії Тимошенко.

Про це заявила керівник головного управління з гуманітарних та соціально-політичних питань адміністрації президента, радник президента Ганна Герман, повідомляє ЛІГАБізнесІнформ.

"Ви знаєте, чесно кажучи, відверто кажучи, я чекала зовсім іншого прийому. Начитавшись наших інтернет-сайтів, газет, склалося таке враження, що стурбованість Європи справою проти Тимошенко така сильна, що це не може не позначитися на результаті візиту президента в Страсбург", - підкреслила Герман.

"Коли я приїхала туди, поговорила з політиками, зустрічалася з європейськими чиновниками, то зрозуміла, що у нас в країні кримінальну справу Тимошенко занадто акцентовано", - зазначила радник президента.

"Європа живе іншими проблемами: її турбує, що буде з Чорнобилем, що буде з електрикою, коли деякі країни ЄС відмовляться від атомної енергетики. Чи зможуть вони купувати електроенергію в Україні, а також чи буде Україна відмовлятися від АЕС. Ось це їм цікаво. Це те, що впливає на життя їх громадян", - уточнила Герман.

За її словами, питання щодо українських політиків, які мають кримінальні проблеми - давно "заїжджена тема" в Європі.

"Якби не титанічні зусилля Немирі (Григорій Немиря, опозиціонер-бютівець), який часто бажане видає за дійсне, вкладаючи свої заяви у вуста видних європейських політиків, то ця тема давно б заглохла в ЄС", - зазначила Герман.

"Це великий міф, велика вигадка, що наші опозиційні політики такі цікаві в Європі. Ми очікували, що хоча б два питання прозвучить про Тимошенко, що хоча б хтось підійде, поцікавиться. Але цього не було", - додала вона.

При цьому, за її словами, до президента України поставилися дуже прихильно.

"Це було для мене несподіванкою, тому що в Україні була проведена така сильна інформаційна атака з боку опозиції... Я хочу сказати, що інформація в ЗМІ впливає на наші очікування, на наші оцінки. На щастя, все виявилося не так, як хотілося б деяким представникам опозиції", - зазначила вона.

"Україна гідно представила себе, стала ближче до Європи. Я переконана, що цей процес буде тільки тривати", - підсумувала Герман.powered by lun.ua