Азаров про Тимошенко: Які в неї могли бути інтереси, крім особистих?

Субота, 25 червня 2011, 14:37

Прем'єр Микола Азаров переконаний, що підписання Харківських угод було вимушеним заходом після московських угод Юлії Тимошенко.

Про це він заявив в інтерв'ю програмі tkachenko.ua, яка вийде на каналі "1 +1" у понеділок, повідомляє прес-служба телеканалу.

Азаров зазначив, що екс-прем'єр Юлія Тимошенко підписала газові угоди виключно з особистого інтересу.

"Які могли бути у неї ще інтереси, окрім особистих? Отримати ціну значно дорожче, ніж для європейських країн!", - сказав прем'єр.

За його словами, найближчим часом прем'єр Росії Володимир Путін зустрінеться з українським президентом Віктором Януковичем, щоб обговорити ціни на газ, більш прийнятні для України, ніж 500 доларів за тисячу кубометрів, озвучені "Газпромом".

"Міллер [Олексій Міллер, глава правління "Газпрому"] назвав ціну. Це, так би мовити, думка Міллера, а у нас є свої думки і свої підходи", - сказав Азаров.

Він також висловив упевненість в тому, що обвалу гривні, про який багато пишуть, не буде, і що кредит МВФ прямо зараз Україні не потрібен.

Прем'єр визнав, що вже давно є дуже високооплачуваним чиновником. Він також сказав, що жодного разу не ночував у власній дорогій квартирі на Софійській площі в Києві, оскільки живе на державній дачі в Конча-Заспі.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: