Богословська вирішила копати під Власенка, через ЄЕСУ

Вівторок, 12 липня 2011, 15:00

Депутат Iнна Богословська заявляє, що захисник Юлiї Тимошенко Сергiй Власенко є прямо зацiкавленим у "газовiй справi".

За її словами, слiдча комiсiя отримала вiд Державної податкової адмiнiстрацiї копiї заяв про прийняття на роботу Власенка на посаду заступника голови ДПА та звiльнення його з цiєї посади, повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Iз цих документiв видно, що пан Власенко незаконно поєднував посаду заступника голови Державної податкової адмiнiстрацiї та народного депутата України", - сказала Богословська на прес-конференцiї у вiвторок.

"На сьогоднi дати, коли було незаконно припинено дiяльнiсть компанiї "Єдинi енергетичнi системи України" та коли пан Власенко був заступником голови податкової адмiнiстрацiї, збiгаються", - сказала Богословська.

За її словами, слiдча комiсiя направила вiдповiднi запити до ДПАУ для того, щоб з'ясувати, чи було десь задокументовано втручання Власенка в процес позову та подання позову ДПА.

Богословська зазначила, що пiд час прем'єрства Тимошенко пiсля того, як вона пiдписала газову угоду в сiчнi 2009 року, протягом лiта та осенi 2009 року були спроби незаконно лiквiдувати компанiю ЄЕСУ за позовом ДПАУ, а також було проведено справу про банкрутство компанiї "Босфор", яку також пов'язують з Тимошенко.

Богословська також заявляє, що стосовно екс-прем'єр-мiнiстра Юлiї Тимошенко має обов'язково вiдбутися суд у зв'язку з ухваленням рiшення про скасування соцiальних зобов'язань нових власникiв пiдприємства "Криворiжсталь".

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.