У "Регіонах" вже визначили, чим Львів схожий на Пхенчхан

Середа, 13 липня 2011, 23:12

Проведення зимових Олімпійських ігор-2022 в Карпатах послужить стимулом до об'єднання суспільства і посприяє економічному пожвавленню депресивного регіону.

Таку думку висловив депутат від Партії регіонів Ельбрус Тедеєв, повідомляє прес-служба партії.

Він нагадав, що відповідно до національного проекту "Олімпійська надія-2022" Львів стане претендентом на проведення зимової Олімпіади 2022 року.

"Одна з найважливіших вимог МОК до приймаючої сторони - компактне розташування всієї олімпійської інфраструктури. Населені пункти зі спортивними об'єктами повинні бути розташовані поблизу від столиці Олімпіади", - зазначив депутат.

"Саме компактність території стала однією з переваг південнокорейського Пхенчхана, що переміг в боротьбі за проведення Олімпійських ігор 2018 року, і при підготовці наших об'єктів ми врахуємо їх успішний досвід", - повідомив Тедеєв.

Він уточнив, що в третьому кварталі 2011 року почнеться активна розробка детальних інвестиційних проектів.

"Роботи з будівництва олімпійських об'єктів розпочнуться навесні 2012 року. Офіційна заявка і прилегла документація буде подаватися в МОК в 2014 році, до цього терміну 50% олімпійських об'єктів повинні бути готові", - зазначив "регіонал".

"До моменту подачі заявки планується побудувати санно-бобслейну трасу і фристайл-центр у Львові, а також біатлонний і лижний комплекс в Тисовці", - уточнив Тедеєв.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...