Кошти для парадів витратять на пальне

П'ятниця, 15 липня 2011, 19:35

Кошти, які планувалися витратити на паради до Дня Незалежності, буде спрямовано на забезпечення Збройних Сил.

Про це повідомив міністр оборони Михайло Єжель, коментуючи указ президента Віктора Януковича про відміну парадів на честь 20-ї річниці Незалежності України.

"Пріоритетами для Збройних Сил є бойова готовність та соціальний захист військовослужбовців", - зазначив він.

Єжель вважає, що указ президента ще раз підтвердив рішуче налаштування Януковича щодо розбудови боєздатної та мобільної армії для захисту незалежності і суверенітету держави.

"Кожну копійку ми повинні сьогодні спрямовувати на бойову та технічну готовність нашого війська, на забезпечення житлом наших військовослужбовців", - заявив міністр.

Як відомо, на організацію і проведення парадів військ у шести містах України планувалося витратити 36,8 мільйонів гривень.

З цієї суми станом на 15 липня було витрачено 8,7 мільйонів гривень, з яких 8 мільйонів було спрямовано на підготовку озброєння і військової техніки, решта - на речове забезпечення особового складу.

За словами глави вітчизняного оборонного відомства, залишок коштів - 28,1 мільйона гривень - буде спрямовано на забезпечення Збройних Сил пальним для підготовки до навчань та відновлення технічної готовності військової техніки.

В указі президента говорилося, що зекономлені бюджетні кошти президент доручив уряду направити на фінансування заходів щодо посилення соціального захисту населення.

Українська правда

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.