"Мажорів" породило схрещення комуністів з олігархами - Кириленко

Понеділок, 18 липня 2011, 21:18

Скандальні ситуації за участю дітей високопосадовців зникнуть лише тоді, коли до політики прийдуть молоді люди, які не пам'ятають комуністичного розбещення та злучення комуністів з олігархами.

Про це заявив народний депутат від НУНС, лідер партії "За Україну!" В'ячеслав Кириленко, передає Gazeta.ua.

Зокрема, коментуючи нещодавні інциденти за участю Романа Ландік і Віктора Януковича-молодшого, Кириленко зауважив, що вони можуть бути свідченням про загальний моральний стан українського політикуму.

"Я думаю, що це стосується тих політиків, в яких політика - це справа не в інтересах виборців, а продовження власного бізнесу. Це було притаманно, на жаль, в усі останні десятиліття для України", - зазначив нардеп.

Він пояснив, що у країні не відбулось люстрації, тому комуністична номенклатура та її політичні нащадки не були усунені від влади.

"Змінить ситуацію тільки нове покоління в політиці - коли до парламентської, урядової, самоврядної політики прийдуть молодші люди, які не пам'ятають цього комуністичного розбещення і цього злучення комуністів з олігархами, яке трапилось в середині 90-х років і призвело до потворних моральних явищ", - уточнив Кириленко.

Водночас парламентарій уточнив, що говорить про нових професійних політиків або про політиків, які торують собі дорогу самостійно, а не про тих, які потрапляють у владу за батьківською протекцією.

Як відомо, 12 липня Віктор Янукович-молодший серед білого дня, у центрі Києва, був зафіксований у нетверезому стані.

Будучи п'яним, народний депутат не зміг знайти дорогу додому. При цьому він нецензурно лаявся.

4 липня у ресторані "Баккара" міста Луганська депутат-"регіонал" Луганської міськради, син народного депутата-"регіонала" Володимира Ландіка - Роман - побив дівчину.

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.