Співвласником каналу Януковича став Арбузов?

П'ятниця, 23 вересня 2011, 17:33

Новими кінцевими власниками телеканалу ТОНІС можуть бути старший син президента Віктора Януковича Олександр і голова Нацбанку Сергій Арбузов.

Таке припущення зробив сайт "Наші гроші", провівши власне журналістське розслідування.  

У статті "Дележ ТВ-эфира. Смачно як в дитинстві" сайт нагадує, що новий директор ТОНІСа Олександр Бутко в інтерв'ю "Телекритиці" заявив: "Фірми-власники каналу не змінилися".

Відповідно реєстру це ТОВ "РБ Інвест" (24,36 %), ТОВ "Сучасне стратегічне управління" (23,61 %), ТОВ "Центр "Фінансовий радник" (24,21 %), ТОВ "Інвестиційні перспективи" (22,91 %).

Однак, за даними ЄДРПОУ, змінилися власники власників: усі ці фірми 26-27 травня отримали нових власників і директорів.

Офіційно компанії контролює панамський офшор "СВТ менеджмент С.А." і українське ТОВ "Імперіал-СІ", що належить кіпрському офшору "Стейтбург комплекс лімітід".

Директорський склад веде до родини президента Януковича, пише видання.

Так, ТОВ "Інвестиційні перспективи" очолила Наталя Грищенко з Донецька. Нещодавно вона керувала київським філіалом Укрбізнесбанку (Український бізнес банк).

"Отсюда до Януковичей рукой подать. Точнее, до Александра Викторовича Януковича и его товарища Сергея Арбузова - первого считают владельцем банка, второй до назначения главой Нацбанка руководил Укрбизнесбанком", - вважає видання.

Директором ТОВ "Сучасне стратегічне управління" 27 тарвня став Сергій Гулько, котрий до цього керував донецьким ТОВ "Спелеосанаторій "Соляна симфонія"".

Новий директор ТОВ "РБ Інвест" Анатолій Маляренко відомий як голова правління ВАТ "Український банк реконструкції і розвитку", що належить Державній інноваційній фінансово-кредитній установі.

Олександр Янукович і Сергій Арбузов - давні друзі, нагадує видання, чим і банкір і завдячує своїм призначенням головою Нацбанку:

"Этой дружбе Арбузов обязан не только своим карьерным взлетом, но и некоторыми материальными активами: к примеру, Александр Янукович приобрел "Всеукраинский банк развития", оформив его акции на ООО "Донбастара", в котором сыну президента принадлежало 94%, а полтора процента - матери главы Нацбанка".

Нагадаємо, що канал Нацбанку "Банк ТВ", а також нікому не відомі канали "Вінтаж-ТВ" і "Ескулап-ТВ" учотирьох отримали місця в одному мультиплексі - МХ-5 (у якому 4 інших місця належатимуть регіональним мовникам).

Як пише "Телекритика", керівником інформаційного напрямку ТОНІСа буде Микола Дяченко.

Колись він був заступником директора ТВО "Новини" Національної телекомпанії України, а нещодавно пан Дяченко представився програмним директором ретро-каналу "Вінтаж ТВ" на презентації його концепції у Нацраді.

"Наші гроші" припускають також, що до майбутнього умовного холдингу "Тоніс" входить ще один канал - Real Estate TV. Донедавна він належав одеському бізнесменові Георгію Феодоріді.

За чутками, канал уже проданий у майбутню групу, чим і пояснюється його майбутній успіх на цифровому конкурсі.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування