Єфремов: у Партії регіонів нема конкурентів

Вівторок, 11 жовтня 2011, 11:52

Голова фракції Партії регіонів Олександр Єфремов не бачить політичної сили в Україні, яка могла б конкурувати з його партією.

Про це він сказав в інтерв’ю газеті "День", опублікованому в вівторок.

"Я такої сили не бачу, вона ще не сформована. За потенціалом структуризації з Партією регіонів наразі не може конкурувати ніхто", - заявив Єфремов.

"Сьогодні ми самі з собою боремося. Наші помилки подеколи працюють проти нас, а не робота наших опонентів", - вважає депутат.

На його думку, екс-прем'єр Юлія Тимошенко не може бути сильним опозиціонером, бо вона "не змогла відбутися у владі".

Єфремов зазначив, що він є прихильником так званої системи "2+1", коли на політичній арені є дві великі партії, але є й низка дрібніших партій, "які в разі помилок великих політичних сил відбирають у них голоси".

Водночас він не став відповідати на питання, з якою політичною силою Партія регіонів точно не об’єднуватиметься.

"Лише молодий політик може стверджувати, що він з кимось не об’єднуватиметься. Якщо інтереси держави вимагають такого об’єднання, то, як правило, політичні сили (навіть кардинально протилежні) знаходять в собі сили об’єднатися", - сказав Єфремов.

За його словами, на сьогоднішній день ПР проводить консультації щодо об’єднання з іншими політичними силами, але конкретних рішень поки немає.powered by lun.ua