Москаль: Більшість свідків Луценка зібрані для створення ілюзії правосуддя

Понеділок, 24 жовтня 2011, 13:19

НУНСівець Геннадій Москаль вважає, що для справи екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка мають значення лише три основних свідки.

Про це він заявив в інтерв’ю Gazeta.ua.

"У справі Луценка є лише три ключові свідки. Решта свідків - це у полі вітер, в задниці дим. Немає різниці, чи вони є, чи їх немає. Вони зібрані для створення ілюзії правосуддя в Україні. Ну, що можуть ті опери, кадровики та інспектори засвідчити про міністра, якого бачили лише по телевізору?" - поцікавився Москаль.

За його словами, до основних свідків у справі належать колишні колеги екс-міністра Валерій Мельник, Михайло Клюєв та Володимир Євдокимов.

"Мельник дав правильні свідчення, йому вистачило совісті і сміливості побороти свій страх", - зауважив депутат.

Водночас, на його думку, свідок Михайло Клюєв "повністю здав" Луценка.

"Після його свідчень ні в кого сумніву не виникає про те, що у справі буде обвинувальний вирок. Свідчення Клюєва є сьогодні вирішальними", - зазначив Москаль.

На його переконання, третій свідок - екс-заступник міністра Євдокимов - "з Клюєвим чобіт чоботу - пара", а тому поступить так само, як і Клюєв.

"Я неодноразово попереджав пана Луценка, казав йому дивитись, що це за люди, радив бути з ними обережними. Але, на жаль, щирість, простота, відкритість і нерозбірливість (Луценка) у людях перемогли, а ці риси у МВС були недоречні", - зазначив НУНСсівець.

"Він зробив для них (Клюєва та Євдокимова) все - вони прийшли у міністерство ніким, а стали генерал-полковниками, заслуженими юристами з орденами, медалями та нагородами. Я, будучи соратником Луценка, не отримав навіть 1% від того, що отримали вони", - наголосив Москаль, додавши, що "якщо людина народилась свинею, вона свинею і помре".

Як відомо, судове засідання у справі Луценка в понеділок, 24 жовтня було перенесене на наступний день, бо до суду не з'явився жоден зі свідків.powered by lun.ua