Піскун каже, що сам порадив відновити справу проти Тимошенко

Понеділок, 24 жовтня 2011, 18:44

Екс-генпрокурор Святослав Піскун заявив, що сам порадив діючому генпрокурору Віктору Пшонці відновити закриту ним кримінальну справу проти екс-премєра Юлії Тимошенко.

Про це він повідомив у понеділок, коментуючи рішення генпрокурора щодо скасування постанови про закриття кримінальної справи проти Тимошенко відносно діяльності очолюваних нею свого часу "ЄЕСУ".

"Не потрібно робити висновку, що прокуратура робить щось надзвичайне - це найголовніше. Відміна постанов про закриття справи - це звичайна наглядова робота прокурора. Генеральний Прокурор України має право скасовувати будь-яку постанову з будь якої закритої кримінальної справи", - цитує Піскуна прес-служба Партії регіонів.

При цьому він наголосив на тому, що дана кримінальна справа була закрита не за відсутністю складу злочину, а за недоведенням вини, що було неможливим на той час.

"Тому якщо генпрокурор вважає, що необхідно провести розслідування, він має право скасувати постанову і провести його. Крапка. Це абсолютно законна дія", - переконаний депутат.

"До речі, ми кілька місяців тому мали розмову з Віктором Пшонкою з цього приводу, і я сам йому порадив, щоб він скасував цю постанову і перевірив деякі питання щодо "ЄЕСУ", тому що там є питання, які досі невирішені", - зазначив Піскун.

"А на той час їх вирішити було неможливо, тому що тоді суди прийняли рішення про закриття цієї справи з дуже багатьох епізодів, і розслідування її тоді вже не мало ніякого сенсу", - додав він.

Українська правдаpowered by lun.ua