Троє з чотирьох хабарників залишаються на волі - Могильов

Вівторок, 25 жовтня 2011, 12:32

Лише по чверті виявлених фактів хабарництва обвинувачені отримують реальне покарання.

Про це у вівторок на прес-конференції розповів міністр внутрішніх справ України Анатолій Могильов, передає ЛІГАБізнесІнформ.

За словами міністра, за трьома з чотирьох зафіксованих випадків хабара або припиняються кримінальні справи, або обвинувачені отримують покарання, не пов'язане з позбавленням волі.

Як зазначив Могильов, з початку року співробітниками МВС виявлено близько трьох тисяч злочинів, пов'язаних з хабарництвом.

За його словами, на хабарах попадаються і представники органів влади, і представники контролюючих і правоохоронних органів.

Могильов повідомив, що вже задокументовано 347 фактів із сумою хабара понад 10 тис. грн., 152 факти з сумою понад 30 тис. грн. та 115 фактів з сумою понад 100 тис. грн.

Найбільший хабар, який вдалося виявити співробітникам міліції в поточному році, - 10,5 млн. грн., його пропонували главі однієї з райадміністрацій Хмельницької області за виділення земельної ділянки.

"Найбільший в цьому році хабар, в сумі 10,5 млн. грн. задокументований у Хмельницькій області. Цю суму отримав глава райадміністрації за виділення земельної ділянки. Ну, ви розумієте, що на Хмельниччині там цікаві землі, тому така сума", - сказав Могильов.

powered by lun.ua