Азаров про умови МВФ: "Є певна межа"

Вівторок, 25 жовтня 2011, 15:27

Прем'єр Микола Азаров наполягає на неприпустимості вимоги Міжнародного валютного фонду підвищити ціни на газ для населення.

Про це він сказав журналістам у ході відвідування Південного машинобудівного заводу в Дніпропетровську, повідомляє Ukranews.

"Ось що від нас зараз Міжнародний валютний фонд вимагає? Він каже, що ми повинні підняти тарифи на газ і на тепло для населення. А ось люди не згодні, і тому ми будемо говорити нашим партнерам з МВФ, що ми все виконуємо з тих умов, які вони, як кредитори, перед нами поставили, але є певні межі", - сказав Азаров.

Він зазначив, що українська сторона вважає за можливе не підвищувати тарифи на газ для населення, оскільки розраховує домовитися з Росією про перегляд газових угод.

"Якщо ми орієнтуємося на зовсім інші ціни на газ, то чому ви (МВФ) від нас вимагаєте підвищувати ці тарифи?", - продовжив Азаров.

Прем'єр додав, що якщо МВФ не погодиться, то уряд буде розмірковувати над своєю позицією в подальшому, оскільки "Україні не потрібні кредити такою ціною", а потрібні на тих умовах, за яких українська економіка розвивалася б.

За його словами, очікуються непрості переговори з МВФ, але українська сторона розраховує на взаєморозуміння сторін.

powered by lun.ua