Результати обстеження Тимошенко сфальсифіковані – "Батьківщина"

13 переглядів
Четвер, 10 листопада 2011, 13:09

У "Батьківщині" заявляють про фальсифікацію результатів обстеження стану здоров’я Юлії Тимошенко.

Про це йдеться у заяві партії.

Зокрема, за її даними, лікарів, які проводили огляд Тимошенко, змушують фальсифікувати результати обстеження.

"Після огляду Юлії Тимошенко медична комісія зафіксувала ознаки загострення хвороби, неможливість самостійного пересування і рекомендувала якомога швидше перевести екс-прем’єра до спеціалізованої клініки для проведення належної діагностики та лікування. Утім, за два дні лікарів змусили переписати висновок так, щоб потреба переведення Юлії Тимошенко в лікарню відпала", - йдеться в заяві "Батьківщини".

Партія також висловила подяку тим лікарям, "які відмовляються підписувати фальшиві діагнози, розуміючи, що симптоми, зафіксовані у Тимошенко, вкрай небезпечні для її здоров’я та життя".

"Ми просимо всіх лікарів, які обстежують політв’язнів та на яких чинять тиск, пам’ятати про клятву Гіппократа. Від вашої принципової професійної позиції залежить життя людей", - йдеться у заяві.

"Здоров’я не тільки Юлії Тимошенко, але і Юрія Луценка, і Валерія Іващенка – під реальною загрозою. Тому ми вимагаємо негайного переведення їх у лікарню та забезпечення належного лікування", - додали в партії.

У "Батьківщині" також зазначили, що також звернулися до уповноваженого з прав людини, до міжнародних організацій з питань охорони здоров’я та правозахисних груп з проханням втрутитися в ситуацію "і не допустити фізичного знищення політв’язнів".

Як відомо, у середу прес-служба Державної пенітенціарної служби повідомила, що 7 та 9 листопада медкомісія "у складі провідних фахівців МОЗ України" провела огляд стану здоров’я Тимошенко.

У повідомленні підкреслювалося, що за результатами огляду фахівці зробили висновок, що медичних протипоказань щодо проведення слідчих дій відносно Юлії Тимошенко немає.

Водночас у четвер Міністерство охорони здоров’я спростували інформацію про те, що їхні представники входили до комісії, що оглядала Тимошенко і робила висновки щодо її стану здоров’я.

Однак у пенітенціарній службі продовжують наполягати, що фахівці МОЗ входили до медкомісії, а також спростували інформацію деяких ЗМІ про фальсифікацію результатів обстеження Тимошенко.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua