Куму Табачника віддали освіту у Верховній Раді

Четвер, 17 листопада 2011, 09:43

Головою комітету з питань науки та освіти обрано "регіонала" Максима Луцького.

За таке рішення проголосувало 248 депутатів.

Як відомо, місце голови комітету стало вакантним після смерті БЮТівця Володимира Полохала.

Обговорюючи проект постанови про призначення Луцького на місце Полохала, НУНСівка Леся Оробець заявила, що ця людина "неодноразово фальсифікувала рішення комітету".

"Зокрема, про скасування 12-річки і обов’язкове впровадження 5-річного навчання для дітей дошкільного віку. Це людина, яка сфальсифікувала рішення комітету, коли фактично були присутні троє, а вона підробила підписи шістьох, про підтримку законопроекту Табачника про вищу освіту", - сказала вона.

У свою чергу депутат від Блоку Литвина Зарубінський обурився звинуваченнями Оробець і назвав її слова прикладом того, як "свідомо, безмозгло псується репутація людини".

"Причому, хто це робить? Людина, яка жодного дня в освіті не працювала! Знаєте, ось ці грантосісі, грантососи, або гранточмоки вже набридли! Вони намагаються, не працюючи в освіті, плюндрувати людей, які з освітою пов’язали все своє життя", - сказав він.

У свою чергу спікер Володимир Литвин, коментуючи звинувачення опозиції у тому, що, ставлячи на голосування постанову про призначення Луцького, він "ґвалтує Верховну Раду" відповів:

"Шановні колеги, я вже в тому віці, що не можу ґвалтувати, а дію лише за взаємною згодою".

Як відомо, Луцький є кумом міністра освіти Дмитра Табачника.

Раніше газета "Україна молода" писала, що Луцький був засуджений за крадіжки. Сам Луцький це спростовував.

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування