Лісникам таки купували портрети Януковича за 15 мільйонів

П'ятниця, 18 листопада 2011, 19:17

Керівництво Держагенства лісових ресурсів таки змусило 300 лісництв закупити на 15 мільйонів гривень портретів президента Віктора Януковича.

Про це пише в своєму блозі на "Українській правді" журналіст Дмитро Гнап з посиланням на офіційний лист глави Державного агентства лісових ресурсів Сівця.

"Минуло кілька місяців, мені до рук потрапив офіційний лист голови Державного агентства лісових ресурсів Сівця. В ньому, він пояснює працівникам КРУ факти зловживань в його відомстві, в тому числі закупівлю портретів", - пише журналіст.

"У 2011 році підприємствами закуплено близько 8000 державних та лісових гербів, а також близько 10 тисяч портретів президента України різної величини, що в середньому складає від 4 до 6 державних символів на одну адмінбудівлю", - цитує листа Гнап.

В листі Сівець запевняє що, "ціна закуплених лісниками портретів була на 5-20% нижче, від ринкової".

Необхідність закупівлі гербів та портретів чиновник аргументував необхідністю "підкреслити державний статус лісогосподарських підприємств та підвищенням рівня свідомості своїх працівників".

Глава Державного агентства лісових ресурсів також наводить список фірм для порівняння.

"Заради цікавості, я продзвонив по кільком телефонам з цього списку. Виявилося, що портрети Януковича розміром 50х37 вказані комерсанти готові продавати в середньому по 100 гривень. Хоча у фірми, наближеної до голови лісагентсва, лісників змушували закупати ці ж світлини майже по 300 гривень", - пише журналіст.

Як відомо, прем'єр Микола Азаров спростував інформацію про закупівлю портретів Віктора Януковича на 15 мільйонів гривень.

"Ніхто ніяких портретів не закуповував, давайте не будемо відволікатися на таку нісенітницю", - заявив він.

Журналіст очікує офіційних вибачень від Азарова протягом тижня.

"В іншому разі, доведеться вас тягнути до суду", - пише Гнап.

Українська правда

powered by lun.ua