Єфремов: я не бив дівчат, а Кушнарьов був моїм другом

16 переглядів
Субота, 19 листопада 2011, 21:08

Лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов заперечує свою причетність до справи Романа Ландіка і смерті Євгена Кушнарьова.

Коментуючи в інтерв'ю 5 каналу звинувачення Ландіка, Єфремов сказав: "Для мене це не ново. Як правило, люди, які потрапляють у скрутну ситуацію, намагаються знайти і апелювати до якихось фігур, які можуть вирішити те чи інше питання в надії на те, що в такому варіанті їх питання вирішиться по-іншому".

Депутат зазначив, що "слабо знайомий" з Романом Ландіком, але добре знає його батька - депутата-регіонала Володимира Ландіка.

"Його батько вчора ввечері заявив, що це є нісенітницею, і хто-хто, а я точно ніякого відношення не маю до тих подій, які відбуваються", - сказав він.

"Я не був о третій годині ночі в ресторані, не бив ніяких дівчат там. І допустити, що людина, яка на 30 чи скількись років молодша за мене, має якесь відношення до мене - це просто смішно", - підкреслив Єфремов.

Він також зазначив, що загиблий у січні 2007 року депутат від Партії регіонів Євген Кушнарьов був його другом.

"Ми працювали губернаторами - він Харківської області, я Луганської області. Ми дуже багато працювали над будівництвом нашої політичної сили - Партії регіонів", - зазначив Єфремов.

Він сказав, що шкодує про події, які сталися з Кушнарьовим, але не брав у них ніякої участі.

"Тому ці заяви - це просто інсинуації, це дурниці", - стверджує депутат.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua