Герман про 19 грудня Януковича: не все треба пояснювати

Середа, 23 листопада 2011, 22:28

Не всі кроки президента Віктора Януковича можна і треба пояснювати.

Про це заявила радник президента Ганна Герман, коментуючи повідомлення про можливу участь Януковича в засідання Міждержавної ради Євразійського економічного співтовариства , яке відбудеться 19 грудня в Москві.

"Треба зважати на ту обставину, що зараз визначальний етап переговорів України з ЄС та Російською Федерацією. І так буває у подібних випадках, що на дипломатичній шахівниці доводиться робити несподівані ходи. І не завжди можна і треба їх пояснювати", - цитує радницю УНІАН.

"Як усе це має сприймати суспільство? Треба просто вірити президентові. Вірити, що він робить усе, аби вибороти для своєї країни найкращі умови, і що президент зробить крок у той бік, який найбільше відповідатиме національним інтересам України", - запевнила Герман.

Як відомо, раніше повідомлялося, що президент Віктор Янукович може взяти участь у 32-му засіданні Міждержавної ради Євразійського економічного співтовариства (ЄврАзЕС), яке відбудеться 19 грудня в Москві.

Разом з тим, на 19 грудня в Києві заплановано проведення саміту Україна-ЄС, де заздалегідь намічено парафування Угоди про асоціацію з Євросоюзом.

В ЄврАзЕС не підтверджують, що Янукович візьме участь у засіданні.

Речник представництва Єврокомісії в Києві Давід Стулік запевнив, що наразі саміт Україна-ЄС не скасовано.