Онопенко не зізнається, чи проміняв крісло голови ВСУ на свободу зятя

Вівторок, 13 грудня 2011, 10:28

Колишній голова Верховного суду Василь Онопенко, чиї повноваження закінчились 29 вересня, запевняє, що не обговорював питання переобрання на посаду із президентом Віктором Януковичем.

Про це він сказав журналістам у Верховному суді, повідомляє Gazeta.ua.

Говорячи про те, що його відмова від високої посади пов'язана із амністією екс-першого заступника міністра юстиції - його зятя - Євгена Корнійчука, Онопенко пояснив:

"Там питання йшло про виправдувальний вирок відносно нього. Я можу дати чесне слово".

Водночас екс-голова Верховного суду не виключає своєї участі у виборах нового очільника ВСУ.

"До 23-го грудня (дня проведення виборів) ще багато часу. У житті все буває, тому я не виключаю. Я зараз у роздумах", - зауважив Онопенко.

Коментуючи кандидатуру Петра Пилипчука, якого вважають найбільш вірогідним кандидатом на посаду голови ВСУ, суддя зазначив, що підтримав би таке рішення.

"Він прекрасна людина, мій колега. З точки зору стабілізації ситуації у суді це було б непогано, тому що мої ідеї - це його ідеї. Ми все робили разом", - наголосив суддя.

Він додав, що прийняв для себе рішення не балотуватись, але вирішив ще подумати.

Як відомо, 9 грудня Печерський районний суд Києва амністував колишнього першого заступника міністра юстиції Євгена Корнійчука. Його колеги вважають, що він опинився на волі в обмін на обіцянку екс-голови Верховного суду Василя Онопенка не висувати свою кандидатуру на цю посаду.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування