Компанія Колеснікова "виграла" 90 мільйонів з бюджету

Середа, 14 грудня 2011, 17:39

Кондитерська компанія "Конті" на безальтернативній основі виграла державний тендер на майже 90 мільйонів гривень.

Про це повідомляє "Вісник державних закупівель".

ПрАТ "ВО "КОНТІ" 6 грудня уклала договір з Виконавчою дирекцією Фонду соцстрахування з тимчасової втрати працездатності загальною сумою на 88 мільйонів 285 тисяч 987 грн.

Предметом договору є 4 мільйони 184 тисяч 170 дитячих новорічних подарунків (шоколад та вироби кондитерські цукрові), які "Конті" має поставити в усі регіони України з 8 по 17 грудня.

Джерело фінансування - кошти загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням.

Закупівля здійснена за процедурою "в одного учасника".

Як йдеться в обґрунтуванні закупівлі, нагальна потреба застосувати таку процедуру виникла через те, що на відкриті торги, оголошені 10 жовтня, було подано менше двох пропозицій. Тому 17 листопада відкриті торги були скасовані.

"Конті" контролюється віце-прем’єром Борисом Колесніковим.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
15:17
У більшості областей уже затвердили програму мережі академічних ліцеїв для реформи старшої школи
15:06
Британець О'Салліван встановив новий рекорд чемпіонатів світу зі снукеру
14:34
У Рівному біля смітника знайшли мертве немовля: поліція відкрила кримінальне провадження
14:26
фотоУ Харкові школярка підпалила два позашляховики ЗСУ
14:22
текстПроєкт "Вікторія". Історія полону та катувань, що пережила журналістка Рощина й тисячі ув'язнених Росією українців
14:19
Голод, виснаження та зірваний обмін: що відомо про перебування журналістки Рощиної в СІЗО в Таганрозі
14:00
Одна з найбільших авіакомпаній Єгипту скоротить перевезення росіян через санкції
13:58
Скільки українців говорять вдома державною мовою? Результати опитування
13:31
В Україні ціна на електроенергію залишиться незмінною
13:31
Голова КМВА за відсутності Кличка терміново скликає Раду оборони Києва
Усі новини...
Реклама: