Мельниченко обіцяє "наносити удари" з Брюсселю

Середа, 14 грудня 2011, 19:10

Екс-майор Держохорони Микола Мельниченко називає "пірровою перемогою Кучми" рішення суду щодо кримінальної справи проти екс-президента.

Про це він заявив, коментуючи рішення Печерського райсуду Києва, який визнав, що Генпрокуратура безпідставно порушила кримінальну справу щодо Кучми за обвинуваченням у причетності до вбивства журналіста Георгія Гонгадзе.

"Сьогодні Кучма переміг український суд. Кучма переміг Януковича. Бо єдиний, хто стратегічно програв - це особисто Янукович", - цитує Мельниченка УНІАН.

За його словами, "сьогоднішня піррова перемога Кучми в сумнозвісному одіозному Печерському суді дає великий шанс Україні на революційне очищення".

"Бо якщо раніше ще в когось була невелика надія на те, що еволюційним шляхом можна побороти той жахливий бандитський спадок у владі, то після цинічного рішення у справі Кучми й Тимошенко українцям нічого іншого не лишається, як тільки вбити мафіозного триголового орла в Україні шляхом відтинання йому судової, законодавчої та виконавчої голів", - сказав Мельниченко.

"Особисто я з Ізраїлю лечу в Брюссель для відкриття другого фронту проти мафії в Україні. З Європи по українській мафії будуть нанесені точкові ядерні удари", - додав Мельниченко.

Як відомо, Генпрокуратура в березні цього року порушила кримінальну справу стосовно Кучми.

Його звинувачували в перевищенні владі та службових повноважень, що призвели згодом до вбивства журналіста Георгія Гонгадзе (ч.3 ст. 166 Кримінального кодексу в редакції 1960 року).

14 грудня Печерський районний суд визнав, що Генпрокуратура безпідставно порушила кримінальну справу стосовно Кучми.

Дослідивши матеріали, додані до скарги, суд встановив, що фактично єдиною підставою для винесення постанови про порушення кримінальної справи проти Кучми є аудіозаписи, зроблені Мельниченком, однак ці записи отримані незаконним шляхом.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування