25.06

Банківський форум

У "Батьківщині" кажуть, що міліція "пасе" офіс партії

П'ятниця, 16 грудня 2011, 08:57

Депутат "БЮТ-Батьківщина" Олександр Сочка заявляє, що міліція веде спостереження за офісом партії "Батьківщина".

Про це він повідомляє на своїй сторінці в "Facebook".

За даними Сочки, 14 грудня за офісом "Батьківщини" міліцією "було встановлено зовнішнє спостереження".

"Близько шостої ранку на розі Турівської і Оболонської помічений автомобіль ДАІ, державний номер 2270, припаркований на тротуарі у місці, звідки проглядалися обидва виїзди з подвір’я офісу. ДАІшні Жигулі побачив близько 7:40", - написав тоді депутат.

"Про те, що приїхали вони раніше і "бдять" уже півтори години, розповіли охоронці, але на той момент доказів, що це спостереження, - не було ніяких. З’явилися вони пізніше, коли з подвір’я офісу виїхало авто з обладнанням для проведення мітингу під стінами Апеляційного суду", - зазначав депутат.

За його словами, тоді "ДАІшники рвонули слідом, зупинили автомобіль на Поштовій площі і без будь-яких пояснень затримали його - частина обладнання так і не доїхала до місця призначення".

"Інше авто зупинили на під’їзді до суду і довго з’ясовували, як йому вдалося виїхати непоміченим. Словом, ось такі новаторські методи блокування можливостей опозиції проводити акції протесту", - писав Сочка.

А 16 грудня він повідомив, що "міліція продовжує вести спостереження за офісом Батьківщини у дні судових засідання, коли можливі акції протесту".

"Сьогодні зранку майже на тому ж місці, що й позавчора, на розі Оболонської та Турівської з ночі чатує екіпаж машини ДАІ, держ. номер 2065", - заявив Сочка.

Фото з Facebook Сочки

"З місця, де розташовне авто, проглядаються виїзди з території офісу. Це зроблено для того, щоб повністю контролювати будь-які пересування опозиціонерів", - повідомив депутат.

За його словами, він говорив із інспектором Кошляковим Дмитром Ігоревичем, старшим лейтенантом (нагрудний знак КІ 1543). На запитання, чи екіпаж контролює виїзди з офісу опозиційної партії, той відповів, що "всі питання можна задати начальнику управління ДАІ Подільського району".

"На прохання показати документ, яким предписано екіпажеві це місце дислокації, він категорично відмовився, сказав - внутрішній документ. І, як щойно мені повідомили, за рогом стоїться ще один автомобіль ДАІ, номер 2286. Водії кажуть, що їх зупиняють і прямим текстом запитують: "де озвучка?", - стверджує Сочка.

За словами депутата, "у нас сьогодні аншлаг, кажуть ще й третя машина є".

"Скільки уваги за державний кошт. Міністру на замітку: було б простіше і ефективніше вживити чіпи в голови опозиціонерів, сиди собі перед монітором, спостерігай, опозиціонер на мітинг поїхав, чи вже риє окопи", - підсумував парламентар.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: