ФІРМА, ЯКІЙ БОЙКО ПЕРЕПЛАТИВ ЗА ВИШКУ, ВИРІШИЛА ЗНИКНУТИ

П'ятниця, 20 січня 2012, 18:47

Британська фіктивна компанія Highway Investment Processing LLP, яка продала за завищеною ціною бурову вежу "Нафтогазу", почала процес ліквідації.

Про це свідчить наявний в "Української правди" лист британського реєстраційного відомства на адресу компанії.

Згідно з повідомленням від 10 січня 2012 року, компанію Highway Investment Processing LLP буде ліквідовано по закінченню трьох місяців, тобто 10 квітня 2012 року.

Одночасно її буде виключено з британського реєстру підприємств.

 

Напередодні "Українська правда" опублікувала статтю про те, що 400 мільйонів доларів за вишку, придбану "Нафтогазом" за завищеною ціною, були перераховані на рахунок фіктивної компанії у ризькому Trasta Komercbanka.

Цей же банк виявився пов'язаний з українським акціонерами "РосУкрЕнерго", яких ще в політиці прийнято називати "групою Льовочкіна-Фірташа"

Третім учасником цією групи є Юрій Бойко, міністр палива та вугільної промисловості, який безпосередньо відповідав за придбання цієї бурової установки у фірми Highway Investment Processing LLP.

Раніше розслідування "Дзеркала тижня" встановило, що за вишку вартістю 250 мільйонів доларів українська державна компанія заплатила 400 мільйонів.

Подальше розслідування телеканалу TVi знайшло формального директора компанії Highway Investment – рижанина Стана Горіна, який повідомив, що не має до цієї фірми жодного стосунку, і підпис під платіжними документами з продажу вишки він не ставив.

Засновниками Highway Investment Processing LLP виступили дві офшорні фірми. Їх директорами, згідно з аудитом на замовлення уряду Азарова, був той таки Стан Горін та другий мешканець Риги Ерік Ванагельс, який взагалі виявився бомжем, паспорт якого було загублено.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!