Влада лише говорить про лікарів для Тимошенко - Власенко

4 перегляди
П'ятниця, 20 січня 2012, 21:29

Захисник екс-прем'єра Сергій Власенко заявляє, що влада, незважаючи на свої заяви, досі не допускає незалежних лікарів до обстеження стану здоров'я Юлії Тимошенко.

Про це він повідомив у п’ятницю журналістам у Харкові.

"Пшонка визнає необхідність залучення незалежних лікарів, але при цьому прокуратура говорить про те, що ті слідчі дії, які проводяться з лежачою людиною, є нормальною практикою. Це якась алогічність в його діях", - цитує Власенка офіційний сайт Тимошенко.

При цьому захисник нагадав, що у Верховній Раді, під час свого призначення на посаду генпрокурора, Віктор Пшонка присягнув президенту Віктору Януковичу "на вірність".

"Він (Пшонка) хоче виглядати демократом, то хай зробить спробу ним бути хоча б у дрібних питаннях. Я розумію, що пан Пшонка дуже добре пам’ятає свою клятву, яку він дав президенту Януковичу. Він сказав дослівне таке: "я - член команди президента і буду виконувати всі його вказівки". Ось він і виконує", - заявив Власенко.

"У справі Тимошенко вони виконують ті вказівки", - підкреслив він.

За словами захисника, якщо б генпрокурор був щирим у своїх заявах, то він мав би ретельно здійснити прокурорський нагляд у справі Тимошенко щодо законності дій.

Як відомо, у середу в Генпрокуратурі і Державній пенітенціарній службі заявили, що готові сприяти організації роботи спільної медичної групи для проведення незалежного обстеження Тимошенко.

Раніше влада Канади запропонувала допустити своїх медпрацівників до лікування Тимошенко.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua