Азаров пустив до себе аж одного студента

Вівторок, 24 січня 2012, 14:18

Прем'єр-міністр Микола Азарова пустив одного з протестуючих студентів на засідання по обговоренню законопроекту "Про вищу освіту".

Як передає кореспондент Лігабізнесінформ, зранку під Кабміном протестували студенти.

Студент Михайло Камєнєв прийшов на зустріч, його пропустили в Кабмін, він зайняв своє місце за столом.

Однак коли в його колег, які протестували на вулиці, виникли проблеми з міліцією, він вийшов до них, залишивши на своєму місці сумку, папку з документами і капелюх. Назад студента охорона вже не пустила, хоча паспорт у нього був із собою.

За словами Камєнєва, охорона пояснила це тим, що його в списках уже немає. Студент сів у холі клуба Кабміну перед рамкою.

Народний депутат Максим Луцький підійшов до охорони і сказав, що Камєнєв в списку запрошених. Співробітники охорони, ігноруючи Луцького, заявили Камєнєву, що його не пустять, оскільки він збирався улаштувати скандал.

Пізніше, зайшовши в зал, прем'єр-міністр Азаров запросив одного представника від студентів, що протестують під стінами Кабміну, на обговорення законопроекту "Про вищу освіту".

"Вони прийшли, виходить, вони небайдужі до теми дискусії, виходить, у них є своя думка. Давайте їх вислухаємо", - сказав він.

У результаті в клуб Кабміну пустили представника громадської організації "Відсіч" Катерину Чепуру. Студент Михайло Камєнєв, що вийшов до протестуючих, після чого його не пустили назад, так і залишився в коридорі перед рамкою.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування