Акімова про посаду першого віце-прем'єра: нехай буде інтрига

Вівторок, 14 лютого 2012, 22:16

Перший заступник глави адміністрації президента Ірина Акімова запевняє, що готова до будь-якого призначення, але перебуває на своєму місці.

Про це вона заявила в ефірі 5 каналу, коментуючи призначення Раїси Богатирьової віце-прем'єром - міністром охорони здоров'я України.

"Напевно, призначення завжди приходять в якійсь мірі несподівано. Але з іншого боку призначення річ абсолютно природна. Кадрові перестановки річ буденна і ділова, напевно, в якійсь мірі очікувана, гуманітарний блок в уряді він дійсно повинен бути посилений", - зазначила Акімова.

"Поява нового віце-прем'єра в гуманітарній сфері допоможе посилити цей блок", - додала чиновник.

При цьому коментуючи можливість свого призначення першим віце-прем'єром, Акімова сказала: "Нехай ця інтрига буде трохи відкритою".

"Ви знаєте, я готова до будь-яких призначень, але на сьогоднішній день, я думаю, те місце, яке я займаю - секретар Комітету економічних реформ - воно дуже важливе і потрібне", - сказала вона.

Відповідаючи на питання, чи готова вона стати прем'єром, політик заявила: "Поки ні. Чому? Тому, чому не можу стати бізнесвумен, кожному своє".

Українська правда

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.