Азаров запевняє, що МВФ почекає угоди з Росією

4 перегляди
П'ятниця, 24 лютого 2012, 18:17

Співпраця з Міжнародним валютним фондом триває, незважаючи на відсутність кредитних траншів.

Про це прем'єр Микола Азаров написав на своїй сторінці в мережі Facebook.

"Наше співробітництво з МВФ продовжується. Хочу нагадати, що ми працюємо по бюджету на 2012 рік, погодженим з представниками МВФ. Також повну відповідність з програмою здійснює монетарна політика", - заявив він.

"У нас з Фондом тільки одна розбіжність: вони вважають, що треба негайно підняти тарифи для населення на житлово-комунальні послуги у зв'язку з різким зростанням вартості газу. Ми ж вважаємо, що спочатку ми повинні реалізувати програми енергозбереження, зменшити втрати тепла, електроенергії та газу, домовитися з Росією про перегляд контрактів, і тільки тоді обговорювати подальшу реалізацію програми", - зазначив прем'єр.

"На моїй останній зустрічі з виконавчим директором МВФ пані Лагард саме так і розглядалося питання нашої співпраці. І ми домовилися створити робочу групу з перегляду програми", - розповів Азаров.

"У будь-якому випадку фінансова ситуація в Україні є надійною, ми повністю розраховуємося за нашими зобов'язаннями, і тому з упевненістю дивимося в майбутнє", - додав він.

"Що стосується пожвавлення кредитування населення, то зараз Нацбанк разом з урядом працює над програмою іпотечного кредитування. Наша головна задача - вивести рівень будівництва на докризовий період, оживити попит людей на житло і тому програми іпотеки є першочерговими", - підсумував прем'єр.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua