У Ющенка вирішили боротися з позаКОДовою опозицією

Субота, 25 лютого 2012, 18:15

"Наша Україна" повинна рішуче запобігти спробам утворити опозицію, паралельну існуючому Комітету опору диктатурі.

Про це йшлося у п’ятницю під час наради лідера партії Віктора Ющенка з керівниками обласних організацій партії, повідомляє прес-служба "Нашої України".

Ющенко наголосив на тому, що "Наша Україна" має брати активну участь у виборах 2012 року, маючи унікальний ідеологічний та людський потенціал.

Зібрання підтримало необхідність зміцнення єдності демократичної опозиції, посилення координації дій на регіональному рівні та формування єдиного фронту об`єднаної опозиції на виборах до Верховної Ради.

Партійні активісти, які представляли різні регіони держави, висловили впевненість, що "Наша Україна" має виступити в ролі провідника для національно-демократичних партій таких, як партії УНП, КУН, УП "Собор", громадських організацій, та допомогти їм на шляху до об`єднаної опозиції, яка концентрується в Комітеті опору диктатурі, а також представлення єдиного виборчого списку від опозиції.

"Наголошувалося на тому, що "Наша Україна" повинна рішуче запобігти спробам утворити опозицію, паралельну існуючому КОД", - зазначає прес-служба.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування