Батька одеського "терориста" Осмаєва звільнили з-під варти

Вівторок, 28 лютого 2012, 12:36

З одеського СІЗО звільнений бізнесмен Асланбек Осмаєв, син якого Адам зізнався в підготовці замаху на прем'єра Росії Володимира Путіна.

Про це з посиланням на джерела пише "Комерсант".

Адам Осмаєв і його батько були затримані в Одесі бійцями спецназу "Альфа" 4 лютого у квартирі, яку винаймали в будинку на вулиці Базарній.

За словами брата Асланбека (дядька "терориста"), колишнього голови Верховної ради Чечні та члена Ради федерації Росії Аміна Осмаєва, Асланбек, дізнавшись про проблеми сина в Україні, поїхав до Одеси, де його затримали.

"Слідчі з'ясували, що до справ Адама Асланбек, як і інші родичі, не має відношення, тому його і звільнили з-під варти", - сказав Амін Осмаєв.

Осман розповів, що і в першу, і в другу чеченські кампанії, коли він працював у держструктурах Чечні, його брат завжди був поруч із ним і послідовно, як і всі члени сім'ї Осмаєвих, "відстоював інтереси Росії".

У повоєнний час Асланбек Осмаєв, за словами його брата, займався нафтовим бізнесом.

"Асланбек багато їздив по різних містах Росії і ближнього зарубіжжя, зокрема в Україну, де в нього теж були ділові партнери", - уточнив Осмаєв.

Як відомо, спецслужби України та Росії заявили, що зірвали плани терористів, які нібито готували замах на прем'єра РФ Володимира Путіна.

Втім, журналісти, що розслідували інцидент, припускають, що інформація може не відповідати дійсності, а бути "вкиданням" напередодні президентських виборів в Росії.powered by lun.ua