Клерки Колеснікова "прогуляли" за 4 дні півтора мільйони в Берліні

6 переглядів
Понеділок, 12 березня 2012, 10:38

Контрольоване віце-прем’єром Борисом Колесніковим Нацагентство з питань Євро-2012 витратило 1,7 мільйонів гривень на оренду площі та організацію участі української делегації у виставці в Берліні.

Про це стало відомо з "Вісника державних закупівель", пишуть "Наші гроші".

Оренда виставкової площі коштує 200 тис грн., організація участі – 1,50 млн грн.

Що саме мається на увазі під послуги "з організації участі у міжнародній виставці", яка пройшла 7-11 березня в Берліні, в обґрунтуванні закупівлі не пояснюється.

Торги проведено за неконкурентною процедурою закупівлі "в одного учасника" через висновки, яке зробило держпідприємство "Україна-Всесвіт" після прочитання листа від німецької компанії, яка опікується проведенням туристичної виставки в Берліні.

"Зі змісту листа від 10.02.2012 року від компанії MESSE Berlin/ITB Berlin, можна зробити висновки, що є можливість закупити послуги з організації міжнародної виставки ІТВ 2012 у місті Берлін у ТОВ "Експо Єдженсі", – йдеться в обґрунтуванні.

В обгрунтуванні пояснюється, що під час проведення виставки проводяться різноманітні семінари, зустрічі з експертами, круглі столи для преси та інші заходи.

"Серед сегментів туристичної індустрії, представлених на ITB 2012 міжнародні федерації туризму, туроператори, національні і регіональні туристичні організації, готелі, страхові компанії. Відвідувачами виставки є різні категорії подорожуючих та представники бізнесу, пов’язаного з відпочинком та подорожами", – йдеться в обґрунтуванні.

Розцінки MESSE Berlin/ITB Berlin в обґрунтуванні не наведені.

ТОВ "Експо Єдженсі" засновано киянками Євгенією Охріменко та Оленою Яровенко. В відкритих джерелах є дані про Євгенію Охріменко – студентку Донецького інституту туристичного бізнесу.

powered by lun.ua