Азаров має намір сплатити борг перед МВФ його ж кредитом

9 переглядів
51
Понеділок, 12 березня 2012, 18:03

Україна попросить Міжнародний валютний фонд рефінансувати борг, погашення якого припадає на 2012 рік, новими кредитами в рамках програми stand-by.

Про це повідомив прем'єр Микола Азаров, передає Рейтер.

"Україна буде детально і скрупульозно виконувати свої зобов'язання, в тому числі і перед МВФ, але ми маємо право поставити, таким чином, питання, щоб відбувся залік нашої заборгованості в рахунок чергового траншу, ми маємо на це право як члени МВФ. Не погодиться (МВФ), значить, - погасимо", - сказав Азаров.

За його словами, така можливість обговорювалася під час зустрічі з виконавчим директором МВФ Крістін Лагард в кінці січня.

"Я про це говорив пані Лагард, коли ми з нею обговорювали ці питання... Що якщо МВФ, наприклад, з якихось причин не зможе нам надати другий транш кредиту stand-by, то, по принаймні, Україна вправі ставити питання про те, щоб МВФ не наполягав на погашенні тієї заборгованості, яка утворилася в 2008 році", - додав прем'єр.

Україна, що виплатила в лютому 575 мільйонів доларів, до кінця року повинна повернути фонду ще приблизно 3,1 мільярда доларів раніше отриманих кредитів.

Авторизуйтесь щоб писати коментарі
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 109.86.28.---Елена Корниенко..
А я все-таки остаюсь при своем мнении - рефинансирование долга абсолютно нормальная процедура. И нормальный выход из положения.
IP: 109.86.28.---Alex Crotov..
40A: Согласен с вами. Абсолютно нормальная ситуация. Что тут такого сенсационного нашли газетчики - мне не понятно
IP: 195.78.69.---Baum..
А надо было бы Азаров, включая и себя, хорошо пощипать богатеев. И тогда бы кризис вмиг закончился навсегда. Но для этого надо отобрать у власти право получать иностранные займы с передачей его Госбанку - Банку госсектора, а не шоблу так назіваемого правления НБУ. Но это решение для населения никак не доходит.... А Азаров, не дебил. Он очень эфективный мененджер, просто он - ж-д (Азарову теж не пощастило з вінком. http://www.pravda.com.ua/photo-video/2011/03/21/6035410/) и работает на всемирное еврейское правление и скорейший приход машиаха: ИУДЕИ ПРЕДВЕЩАЮТ СКОРОЕ ПРИШЕСТВИЕ МЕССИИ-АНТИХРИСТА_http://nm2000.kz/news/2011-03-01-37438 , Машиах — личность или процесс?_http://www.evrey.com/sitep/askrabbi1/q.php?q=otvet/q3648.htm ... А загнать страну в долги и обобрать население (...это то "усьо", на што способный "еврейский гений" и то это реализуемо только благодаря власти, а не уму (ведь, кто при власти, тот и прав), - это современный колонизации государств...
IP: 80.245.118.---amok..
напевно ж, не лише ми таке пропонували. не думаю, що це така сенсація для МВФ, інакше б Україна не зверталася з таким проханням, правильно?
IP: 80.245.118.---amok..
ну, якщо маємо на це право, то, може, все вийде і нам за це нічого не буде?))
Усі коментарі