Азаров: Купувати російський газ у німців дешевше

Середа, 14 березня 2012, 15:03

Прем'єр Микола Азаров заявляє, що ціна російського газу, придбаного в німецького концерну RWE, буде дешевше, ніж пряма покупка газу у Росії за нинішніх умов.

Про це він сказав в інтерв'ю газеті Die Welt.

"Ми як і раніше сподіваємося, що приїдемо з Росії з новим газовим контрактом. У іншому випадку ми будемо купувати російський газ у німецької компанії, і це все одно буде ще дешевше, ніж прямі поставки з Росії", - сказав Азаров, назвавши це парадоксом.

Він також заявив, що Україна розчарована тим, що договір про асоціацію й про зону вільної торгівлі з ЄС "відкладається у довгий ящик за надуманих причин".

На реакцію журналіста, що цьому заважає поводження з опозицією в Україні, у тому числі з Тимошенко, Азаров повторив, що Тимошенко була засуджена, оскільки уклала газовий контракт без відповідного рішення Кабміну.

Відповідаючи на запитання, чи є прогрес у розслідуванні справи про масову скупку зброї, про що восени заявляв президент Янукович, Азаров сказав:

"СБУ виявила низку випадків скупки зброї й підготовки збройного конфлікту. Там були арешти. Тепер триває розслідування".

"По суті, йде заклик до скинення влади із застосуванням сили. На жаль, ми не завжди адекватно реагуємо. Ми повинні відповісти жорсткіше", - сказав він.

Українська правдаpowered by lun.ua