Депутата облради виключили з Партії регіонів за адміністративний тиск

7 переглядів
Субота, 24 березня 2012, 15:32

Заступника голови Дніпропетровської облради, депутата облради Вікторію Шилову виключено з Партії регіонів.

Як повідомляє УНІАН з посиланням на повідомлення облорганізації партії, Шилову було виключено у п’ятницю з мотивуванням "використання адміністративного тиску в особистих цілях, розпалювання міжнаціональної ворожнечі та порушення партійної етики".

"Результати внутрішнього розслідування Контрольної комісією підтвердили факти використання Шиловою адміністративного тиску на працівників бюджетної сфери в особистих цілях, яка вимагала від керівників Новомосковського району, збирати на зустрічі з нею, часто, в робочий час, лікарів, комунальників, освітян, змушених годинами слухати її виступи", - йдеться в повідомленні.

Крім того, Шилова приїхала до Новомосковської центральної лікарні, увірвалася в дитяче відділення, під час тихої години, порушуючи всі існуючі правила і охоронний режим, зазначають у партії.

Також Дніпропетровська облорганізація ПР заявляє, що газета "Правий берег Вікторії Шилової" видавцем і редактором якої є вона сама, "сприяє розпалюванню міжнаціональної ворожнечі і рясніє антисемітськими матеріалами".

Водночас сама Шилова повідомила УНІАН, що про своє виключення з Партії регіонів вона дізналася постфактум, оскільки на засідання виконкому облорганізації ПР, яке відбулося вчора, її не запросили.

Шилова при цьому відкинула звинувачення у проявах з її боку адмінтиску та розпалювання міжнаціональної ворожнечі, висловивши сумнів у наявності доказів таких фактів у облорганізації ПР.

Вона пов’язує своє виключення з ПР та звільнення з роботи публічною критикою експерименту з проведення реформи медичної галузі в Дніпропетровській області та викриттям чиновників регіону у незаконному привласненні держмайна в особливо великих розмірах.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua