Азаров виправдався, що матдопомогу витратив на протези для хворої

Четвер, 19 квітня 2012, 15:50

Матеріальну допомогу, отриману в 2011 році, Прем’єр-міністр України Микола Азаров витратив на придбання ендопротезів для хворої жінки.

Про це заявила прес-служба Кабміну, у відповідь на заголовок "Української правди", що Азаров отримав 40 тисяч матеріальної допомоги.

"Співачка Наталя М. (прізвище не називаємо з етичних міркувань) уже практично не могла пересуватися. Грошей на протези суглобів у родини не було. Донька цієї жінки звернулася по допомогу до Глави Уряду", - заявили в Кабміні.

"Прем’єр-міністр не збирався розповсюджувати інформацію про цей благодійний вчинок, як і про інші, поштовхом до яких стали звернення людей, наприклад, заклик про допомогу онкохворій дівчинці зі Львова, розміщений на "Українській правді". Для Азарова це не питання піару, а питання співстраждання і совісті", - заявили в прес-службі.

Водночас слід нагадати, що факт використання матеріальної допомоги не скасовує факту її отримання. Як відомо, Ренат Ахметов теж зарплату витрачає на благочинність, але на роботу до парламенту не ходить.

Українська правдаpowered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!