Янукович про "Розетку": блокувати не можна

Четвер, 19 квітня 2012, 19:03

Депутат від Партії регіонів Віктор Янукович запевняє, що блокувати роботу сайтів без рішення суду не можна.

Таку думку він озвучив на своїй сторінці в мережі Facebook, коментуючи блокування роботи сайту Rozetka.ua.

Він заявив, що для нього цей інцидент "став великою несподіванкою".

"Буквально позавчора обговорювали проблеми з блокуванням Інтернет-ресурсів в рамках iForum. Моя принципова позиція - без рішення суду цього робити не можна. Інакше ресурси просто перенесуть хостинг закордон і від цього програють всі", - уточнив Янукович.

У свою чергу в податковій міліції заявили, що їх співробітники не вилучали комп'ютерну техніку, сервери і товари, що належать ТОВ "Rozetka.ua", в ході обшуку у зв'язку з порушенням кримінальної справи за фактом ухилення від сплати податків.

"Ніяких дій з припинення або перешкоди діям безпосередньо компанії Rozetka.ua не було. Тобто, діяльність підприємства не паралізована", - сказав начальник управління організації та розкриття податкових злочинів управління податкової міліції Києва Олексій Чорнобай на брифінгу в четвер.

Він запевнив, що робота сайту не може бути припинена внаслідок дій податківців, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Він також пояснив тимчасове припинення роботи сайту умовами проведення слідчих дій, які забороняють використовувати засоби зв'язку.

За словами Чорнобая, податкова міліція проводили дві позапланові перевірки ТОВ "Rozetka.ua" в жовтні 2011 року і в березні 2012 року, на підставі яких щодо директора підприємства було порушено кримінальну справу за ч. 3 ст. 212 Кримінального кодексу

Як повідомлялося з посиланням на прес-службу Київської податкової міліції, відомство звинувачує ТОВ Rozetka.ua в ухиленні від сплати податків на суму 8 мільйонів гривень.

Раніше в ЗМІ з'явилася інформація про те, що обшук в офісі хостинг-провайдера Mirohost пов'язаний з припиненням роботи найбільшого інтернет-магазину електроніки Rozetka.ua.

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.