Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Єфремов: Саламатін мав повне право йти в Раду

Четвер, 19 квітня 2012, 22:08

Міністр оборони Дмитро Саламатін, після отримання українського громадянства у 2005 році, легітимно був вибраний депутатом Верховної Ради.

Про це повідомив лідер фракції Партії Регіонів Олександр Єфремов, якого цитує "Укрінформ".

"Саламатін після отримання громадянства України у 2005 році отримав усі конституційні права. Одне з невід'ємних цивільних прав, яким він скористався, - можливість бути вибраним у представницькі органи влади", - заявив Єфремов.

Як відомо, нинішній міністр оборони отримав українське громадянство тільки в 2005 році, але пройшов до парламенту вже 2006 року.

"Регіонал" відзначив, що закон про вибори народних депутатів дає право бути вибраним у Верховну Раду громадянину України, який на день виборів досяг 21 року, має право голосу і проживає в Україні протягом останніх 5 років.

Лідер фракції Партії регіонів нагадав, що дану юридичну оцінку офіційно висловив член ЦВК Михайло Охендовський.

Єфремов відзначив, що Саламатін у 2006-2007 роках відповідав усім цим вимогам і мав повне право балотуватися до парламенту.

При цьому, за його словами, сам Саламатін ніколи не приховував дати отримання українського громадянства.

Депутат також наголосив, що окремі ЗМІ некоректно подали його коментар телеканалу "Інтер" на цю тему.

"На запитання журналіста про мої дії у разі, якщо б я дискредитував партію, я відповів, що подав би у відставку. Я і сьогодні готовий повторити сказане. Проте, дана оцінка не мала і не має жодного відношення до ситуації із отриманням громадянства Дмитром Саламатіним", - заявив Єфремов.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: